Firmast

Balti Autoosad AS tegutseb autovaruosade, tarvikute, õlide ja määrdeainete, tööriistade ja tööstustarvikute ning spordikaupade maaletooja ja hulgimüüjana Eestis alates 1995. aastast.

Meie ettevõte kuulub Koivunen Gruppi. Emafirma Koivunen Oy Soomest on Skandinaaviamaade suurimaid autokaupade ning tehniliste toodete maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Teistes Balti riikides, Lätis ja Leedus, on Grupp esindatud läbi meie tütaretevõtete Baltic Auto Parts SIA ja UAB Baltic Auto Parts.

Meie koostööpartneriteks on ligukaudu 150 erinevat tarnijat üle kogu maailma, kelle hulgas on ka mitmeid kõige mainekamaid autotehaste allhankepartnereid, originaalosade ning originaalvarustuse tootjaid.

Alates 2011. a. kevadest oleme rahvusvahelise ostugrupi Groupauto International liige.

Oma töös keskendume 100% hulgimüügile, meie toodete jaemüüki lõpptarbijatele teostavad edasimüüjad - autovaruosakauplused, autoremondiettevõtted ning spordikaupade kauplused. Meie juhtimisel tegutseb Fixus kauplustekett  - ligi 30 iseseisvat ettevõtet on liitunud ühtse kaubamärgi alla, moodustades nii kõiki Eestimaa regioone katva ühest kontseptsioonist lähtuva autokaupade jaemüügivõrgustiku. 

www.fixus.ee